Signal u nás, my na věži

28.04.2019

Tuctové dvanácté číslo nás zavede na astronomickou věž a pro změnu k nám zavítá Signal Frog.

Signal Frog 

Pokud trávíš hodně času Geocachingem, existuje relativně velká šance zahlédnout sympatického žabáka s anténou na hlavě. Jmenuje se Žabák Signál (Signal the Frog) a je oficiálním maskotem Geocachingu.

Signál se narodil v brzkých dobách, kdy Geocaching teprve vznikal. Ve svém duchu spojuje technologii a přírodu. Komunita hráčů si tohoto maskota oblíbila a od té doby se často objevuje na předmětech spojených s Geocachingem, trackovacích předmětech a často i jako živý maskot na Mega eventech. Pokud ho někde uvidíš, nezapomeň si opsat jeho trackovací číslo a zalogovat si tento jedinečný okamžik.

Určitě se nedá přehlédnout, že Signál není úplně obyčejný žabák. Na hlavě má totiž anténu. Pečlivě jsme zkoumali celou živočiš-nou říši a nenašli jsme žádné podobné zvíře, kterému taková anténka na hlavě vyrostla.

Mimořádná prohlídka Astronomické věže

Nabízíme v době konání eventu mimořádné prohlídky, které si můžete objednat v našem obchodě na konkrétní čas:

  • sobota 31.8. - 9.00 hod sobota 31.8. - 9.30 hod
  • sobota 31.8. - 19.00 hod sobota 31.8. - 19.30 hod
  • neděle 1.9. - 9.00 hod neděle 1.9. - 9.30 hod

Bez objednání a platby není možné prohlídku realizovat. Prohlídka trvá přibližně 30 minut a zahrnuje Astronomickou věž pražského Klementina.

Textové informace k prohlídce jsou k dispozici také v tištěné podobě, a to v češtině, angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, portugalštině, holandštině, japonštině, čínštině a ruštině. Na každou prohlídku je možné přihlášení max. 25 lidí.

Před objednáním myslete na svoji časovou možnost včasného vyzvednutí vstupenek - na ranní prohlídky je nutné vyzvednout vstupenky na registraci den předem, na večerní pak min. hodinu před prohlídkou (jinak se nestihnete přesunout).