Nové eventové přednášky a pivo

25.05.2019

Patnácté číslo je o novinkách, které nás potkají na eventu. Konkrétněji o úžasných přednáškách popsaných již nyní na webu a vynikajícím pivu, které bude možné objednat od 27.5.2019.

eventové pivo

Koncem května se vám představí dvě nové položky eventového obchodu pro milovníky kvašeného moku. K dispozici bude mok lahvovaný po 0,75 l.

Grygarův ležák

Pivo Grygarův ležák stylu Plzeňský ležák je řemeslné živé pivo, za studena nachmelené. Ležák je kvašený při teplotě 12° C, poté se pivo nechává odležet, za studena se nachmelí, a tím se jeho chuť uhladí a tělo obohatí. Dominantní je chuť sladu, příjemně kořeněné bylinkové aroma a chmelově nahořklá koncovka.

Magistr Kelly

Pivo Magistr Kelly stylu American Pale Ale je řemeslné živé pivo představující příjemné zpestření oproti pivnímu stereotypu, které trápí každého milovníka zlatistého moku.


eventové přednášky

Budete mít možnost se registrovat na některý pořad nebo přednášku pořádaných v rámci eventu. Pořady budou probíhat ve velkém sále (kosmorama) pražského Planetária.

Rezervace a platby budou možné na webu www.planetum.cz/program (zvýhodněné jednotné vstupné 50,-). Spuštění registrací na přednášky, prostřednictvím Planetária, bude včas publikováno! Veškeré přednášky proběhnou v sobotu - 31.8.2019

V dalších číslech přineseme podrobnosti k jednotlivým níže uvedeným pořadům:

11.30 - Michal Bursa - Co astronomie přinesla lidstvu?

13.00 - Milan Halousek - Apollo: dobrodružství člověka ve vesmíru

14.00 - Rhys Taylor - The Hunt for Missing Galaxies

15.00 - Miloš Tichý - Putování za kometami

16.00 - Jana Tichá - Jsou asteroidy hrozbou?

17.30 - Štěpán Kovář - Praga Astronomica