Registrace

Prostřednictvím níže uvedeného formuláře se můžete registrovat na jednotlivé části programu (přednášky, exkurze, turnaje), které tuto registraci vyžadují, a to především díky omezené kapacitě. 

Při registraci si dále můžete vybrat verzi eventového CWG, pokud o něj máte zájem. Pokud máte zájem o další verze CWG nebo obecně o jiná CWG, pak je nezbytné navštívit náš e-shop.

Jedna registrace umožňuje v každé své části výběr pouze jedné části programu (jedné přednášky + jedné exkurze + jednoho turnaje) a jedné verze CWG, a to za "symbolický" eventový poplatek 50,- Kč. Podrobnosti o podmínkách registrace naleznete v závěru této stránky v kapitole Pravidla registrace.

Pokud chcete registrovat více lidí, můžete pod stejným nickem zadat další registraci. Nepište proto do zprávy počet účastníků, protože na takový typ zprávy nebude brán zřetel!

Online registrace

POZOR! Formulář nehlídá vámi sestavený program. Počítejte proto i s dostatečnou rezervou mezi jednotlivými objednanými částmi programu.

 Pravidla registrace

  1. Registrace - registraci je možné provést prostřednictvím registračního formuláře na webu MegaEventu v sekci Organizace.
  2. Potvrzení registrace - po obdržení registrace vám bude ve vhodný okamžik zaslán e-mail s potvrzením a s pokyny pro provedení úhrady.
  3. Platba - registraci je možné hradit pouze platbou na účet 2801148901/2010 (IBAN CZ2820100000002801148901). Při platbě uvádějte variabilní symbol, který vám bude zaslán při potvrzení registrace.
  4. Potvrzení platby - přijetí vaší platby si můžete zkontrolovat na webu transparentního účtu 2801148901/2010 > TRANSPARENTNÍ ÚČET.
  5. Závaznost registrace - po provedení úhrady se vaše registrace stává závaznou.
  6. Vstupenky - vstupenky na registrované části programy budou k vyzvednutí v rámci MegaEventu v době od 9.30 do 18 hod v prostoru registrace (souřadnice MegaEventu).
  7. Program - program mega eventu s charakteristikou jednotlivých částí programu je uveden v sekci Program.
  8. Kontakt - pro případné dotazy k programu je k dispozici kontaktní formulář.